Hakkımızda

Firmamız 1980 yılından bu yana Ülke çapında yer alan projelere öncelik tanıyarak yatırımcılara daha iyi hizmet verebilmek amacıyla, Antalya’da ilk etapda 1980 yılında Antalya Eski Sanayi bölgesinde bulunan 300m2 lik üretim yerinde hizmete başlamıştır. 2001 yılında Antalya Yeni Sanayi bölgesinde 500m² lik üretim yerinde hizmete devam etmiştir. 2010 yılından itibarende Antalya Expo Fuar Alanı karşısı Antalya-Alanya ana yolu üzerindeki 2000m² kapalı 3000m² açık alan üzerinde kurduğu tam donanımlı fabrikası ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Faaliyet gösterdiği ALÜMİNYUM CEPHE ve DOĞRAMA sistemlerine ait tüm ürünlerle ilgili, projelendirme, imalat, montaj ve montaj sonrası hizmet veren firmamız, kaliteli malzemeyi kaliteli hizmet anlayışı ile bir arada sunarak sektördeki başarısını ispat etmiştir.

Üretim başlangıcından bu güne edindiği tecrübeleri ile ülke çapında kaliteli imalat ve montaj uygulamaları ile büyük ve başarılı işlere imza atarak; Yurt içinde birçok 5 yıldızlı otel ve tatil köyü, iş merkezleri, fabrika binaları ve resıdence konut projeleri gibi büyük ölçekli projeleri başarı ile tamamlamıştır.

Tecrübeli teknik personel, yeterli kalifiye eleman ve ekipmana sahip olan ETİ DİZAYN ALÜMİNYUM gelişime açık ve teknik olarak yeterli olan sistemler ile organize olup yurt içinde ve yurt dışındaki müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Bizi bu günlere taşıyan değerli müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Bizi Takip Edin